bnr-red.jpg

69274929_2495592887390520_4884491423262441472_o.jpg

02. rujna 2019. godine Udruga mladih "Korak" iz Brnjaka je darivala 18 prvašića Područne Osnovne škole "Brnjaci" za sretan i uspješan polazak u školu. Đaci prvaci su se upoznali sa učiteljicom i svime što ih čeka kroz predstojeći period a potom je uslijedio zabavni program i darivanje. Prvašići zajedno sa članovima Udruge mladih "Korak" su zapjevali i otplesali nekoliko dječjih pjesmica a nakon toga predsjednik Udruge "Korak" Mateo Vukoja se obratio prvašićima riječima dobrodošlice i u ime Udruge "Korak" poželio sretan i uspješan početak njihovog obrazovanja. Na samom vrhuncu uslijedilo je darivanje zbog kojeg su đaci prvaci bili jako uzbuđeni i sretni.

Ovom prilikom zahvaljujemo se OŠ Kiseljak na čelu sa ravnateljicom Vitkom Grgić na moralnoj podršci.

Iskreno se nadamo sljedećeg rujna da se vidimo na istom mjestu sa nekim novim klincima !

Udruga mladih "Korak"

Udruga Korak pomogla 4 obitelji !

    Ususret najvećem katoličkom blagdanu Uskrsu, članovi Udruge Korak, predvođeni predsjednikom Vukojom,...

Udruga Korak u posjeti staračkom domu povodom Dana žena

  Članovi Udruge Korak posjetili su jučer Starački dom na Brnjacima. Povod posjete bio je...

Pokladno ludilo i ove godine u punom sjaju

  Sad već davne 1964.godine održane su prve Pokladne večeri u Brnjacima.   Od tada pa do danas,...

Udruga mladih Korak | Brnjaci bb, 71250 Kiseljak | +387 63 171 788 | udrugamladihkorak@gmail.com

Podržali C-Tel | ARTinfo | SIK